WARMPEACE není teplý mír

My si tento lingvistický patvar překládáme po svém jako "pohoda v teple" či ještě přesnějším sloganem" WARM on body, PEACE in soul", který přesně vystihuje náš názor, že dokud je v teple a suchu naše tělo, je v pořádku i naše psychická kondice a my zvládáme vše, co před nás příroda staví a ještě si to užíváme.

K zajištění výše uvedeného principu přispívá naše celoživotní snaha o produkci spolehlivého a příjemného vybavení do přírody. Našimi hlavními "disciplínami" jsou péřové spací pytle, péřové oblečení, kalhoty, šaty a košile, lehké větrovky a pružné zateplovací vrstvy. To vše v univerzálním provedení, tj. pro řadu sportovních i nesportovních aktivit a s celoročním využitím.

Myslíme si také, že náš slogan platí i obráceně. Naše tělo se snáze zahřeje, pokud jsme v psychické pohodě. K ní přispívá i důležitý pocit, že si oblékáme věci, které nám jsou příjemné nejen na pohled a dotek, ale i svým zaměřením a charakterem. Tedy jsou naprosto funkční, když je třeba, ale nemusí nutně připomínat brnění, dres profesionálního závodníka či skafandr kosmonauta.

Tam, kde nám to technické a funkční nároky kladené na jednotlivé kousky naší nabídky dovolí, objevujeme postupně možnosti, jak přírodu nejen využívat k zábavě, ale zároveň ji podpořit, zachovat a spolupracovat s ní. To dává vzniknout naší nejmladší kategorii produktů řady SmileSkin HUMUS, u kterých se soustředíme na maximální biologickou rozložitelnost vysloužilé výbavy a možnost staré věci kompostovat.

Nejen přírodě, ale hlavně všem uživatelům našeho vybavení se snažíme být užiteční a děkujeme jim za zájem, přízeň a příležitost.

ZPĚT NAHORUkeyboard_arrow_up