O VÁS
Proč uvádět webové stránky omšelým pojednáním „o nás“, když o naší práci je všechno ostatní, o čem si tady kolem můžete číst. Pojďme se na úvod spíše podívat na Vás, na uživatele vybavení do přírody od všech možných výrobců a značek, kolik jich jen náš nemalý trh zahrnuje.
Známe Vás už téměř pětatřicet let a tak o Vás leccos víme. Vaše přání a nároky se neustále vybrušují a zdokonalují, ale Váš pohled na svět se nemění. Stejně jako před lety je pro Vás důležité to, co prožijete, kam se vypravíte a s kým co podniknete. To, že dnes se k tomu nabízí mnohem dokonalejší vybavení než dřív, je vlastně jen technický detail.
Máte historicky nejblíže k tomu, si ze světa a přírody brát, zkoušet a užívat všechno, co nabízí. Od náročných výprav do nejzapadlejších koutů planety až po půldenní výšlapy do lesa kousek od Vašeho domu. A jak jednou okusíte nezávislost na vymoženostech „civilizace“ a uspokojení z toho, jak se bez ní docela dobře obejdete, tak už Vás od nákazy outdoorovým virem nic nezachrání...

ZPĚT NAHORU keyboard_arrow_up